
Appartement Trolles
nummer 3
- 4 - 8 personen
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 54 m²
Aan de piste gelegen appartementen in centrum St Martin de Belleville
Dit moderne gebouw bestaat uit 12 appartementen en bevindt zich in het centrum van St. Martin de Belleville. Het appartementencomplex is direct aan de piste gelegen.
Op de onderste verdieping is een sauna ruimte met douche aanwezig die gratis te gebruiken is door de gasten van appartementen Trolles.
Parkeerplaatsen bevinden zich vlakbij en zijn gratis.
Op de onderste verdieping is een sauna ruimte met douche aanwezig die gratis te gebruiken is door de gasten van appartementen Trolles.
Parkeerplaatsen bevinden zich vlakbij en zijn gratis.
Indeling
Eén 2-persoonsslaapkamer met 2-persoonsbed. Eén vierpersoonskamer met twee stapelbedden. Twee badkamers, waarvan één met bad en één met douche. Twee toiletten.
Dit appartement is over twee verdiepingen verdeeld.
Ligging
| Plaats | Saint Martin de Belleville - plattegrond |
| Skigebied | Les Trois Vallées - Frankrijk |
| Afstand tot Utrecht | 1100 kilometer |
| Afstand tot winkel(s) | 50 - 150 meter |
| Afstand tot restaurant/bar | 50 - 150 meter |
| Afstand tot piste | 25 meter |
Voor winter 2012/2013 zijn momenteel nog geen tarieven bekend. Neem contact met ons op voor een prijsindicatie.














