Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.
Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.
14-persoons chalet op korte afstand van centrum en cabinelift Châtel
catering mogelijk
internet via Wi-Fi
open haard / houtkachel
wasmachine
inclusief skipas
Algemene omschrijving
Chalet Lou Bochu is gelegen in het authentieke dorp Châtel, vlakbij het centrum en de Télécabine de Super Châtel (ca. 200 meter). Deze cabinelift brengt je naar de pistes van Les Portes du Soleil en via een blauwe of rode piste kun je aan het einde van de middag weer terug skiën naar het dalstation. De Télésiège de Barbossine/Petit Châtel ligt op ongeveer 1,5 km en de Télécabine du Linga op ca. 2,8 km afstand van chalet Lou Bochu. De skibushalte vind je op ca. 200 meter afstand van het chalet.
Het centrum van Châtel beschikt over vele gezellige restaurants en barretjes, een supermarkt, diverse winkels en sportwinkels met skiverhuur. Verder zijn er in Châtel o.a. meerdere skischolen, een kinderopvang en een wellnesscentrum met overdekt zwembad te vinden.
Chalet Lou Bochu is een gemoedelijk chalet dat plaats biedt voor groepen tot 14 personen. In de woonkamer vind je een open haard en er is gratis Wi-Fi aanwezig. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor vier auto's.
Jongerengroepen zijn in dit chalet niet toegestaan.
Dit chalet is verdeeld over meerdere verdiepingen.
Ruime woonkamer met twee zithoeken, 2-persoons slaapbank, televisie, Dvd-speler, open haard, eettafel en een open keuken voorzien van o.a. een kookplaat, koelkast met vriesvak, oven, magnetron, racletteset, fondueset, broodrooster, waterkoker, koffiezetapparaat en vaatwasser. Verder beschikt dit appartement over een wasmachine en droger, gratis internet (Wi-Fi), balkon en een terras met tuinmeubilair.
Vijf slaapkamers, waarvan vier met ieder een 2-persoonsbed en één 4-persoonskamer met twee stapelbedden. Twee badkamers met ieder een douche. Twee aparte toiletten.
De prijzen in de prijstabel zijn per persoon en inclusief een skipas. Wil iemand geen skipas of heeft een kind/senior recht op een skipaskorting? Bekijk dan hier alle kortingen op de skipassen. Ook staan hier de prijzen voor eventuele skipasuitbreidingen aangegeven.
Staat er geen bedrag genoemd? Selecteer dan eerst de gewenste aankomstdatum. De skipas Châtel is geldig voor het hele skigebied van Châtel. Dit bestaat uit de liften van Châtel, Torgon, La Chapelle d'Abondance en de "Le Corbeau-sector" bij Morgins.
Bij het afsluiten van een reisverzekering moeten de reisdagen meeverzekerd worden. Daarom gaan we standaard uit van 10-dagen.
De verzekering is uit de volgende onderdelen opgebouwd:
- Personenhulp
- Bagage
- Geneeskundige kosten
- Geld
- Reis rechtsbijstand
- Skiën en Snowboarden
Kinderen t/m 4 jaar worden gratis meeverzekerd voor hetzelfde pakket als de ouder. Maximaal 1 kind per ouder.
Deze verzekering is alleen af te sluiten voor mensen die in Nederland woonachtig zijn.