Pinzolo en Giustino zijn twee kleine bergdorpen die bijna aan elkaar vergroeid zijn. Ze zijn zonnig en rustig gelegen in de Val Rendena, in het hart van het natuurpark Adamello Brenta. De dorpjes liggen op ongeveer 11 km afstand van het mondaine Madonna di Campiglio. Pinzolo en Giustino vormen beide een rustig alternatief voor het chique Campiglio.
Vanuit Pinzolo gaat er een cabinelift (Pra Rodont) naar het skigebied van Madonna di Campiglio-Pinzolo, maar ook kun je met de auto in ca. 15 minuten naar Campiglio rijden. Er is geen dalafdaling die je direct naar Pinzolo terugbrengt, uiteraard kun je vanaf het middenstation met de cabinelift naar beneden. Echte durfals nemen de zwarte dalafdaling naar Tulot, die op 1 km van Pinzolo eindigt.
In het kleine maar sfeervolle centrum van Pinzolo zijn diverse winkels, restaurants, bars en supermarkten gelegen. Ook vind je hier een aantal skischolen en een schaatsbaan. Op 10 minuten rijden in Spiazzo Rendena is een overdekt zwembad, en in Caderzone Terme kun je ontspannen in het wellnesscentrum.
In het brede dal van Val Rendena is een aantal langlaufloipen gelegen en ook biedt de regio goede wandelmogelijkheden.
Gebaseerd op 2.222 reviews