Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.
Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.
Ruime chalet-appartementen op piste met whirlpool in Val Thorens
aan de piste
catering mogelijk
huisdieren op aanvraag
internet via Wi-Fi
open haard / houtkachel
sauna (privé)
wasmachine
inclusief skipas
Algemene omschrijving
De nieuwgebouwde (open sinds December 2018) résidence Chalets Cocoon ligt in het hogere deel van Val Thorens, direct aan de skipistes van Les Trois Vallées. De résidence biedt 10 luxe chalet-appartementen voor 5 tot 14 personen met prachtig uitzicht en beschikt o.a. over een zwembaan (15 x 2 m; 2x gratis toegang en daarna tegen betaling, vooraf te reserveren). Massagebehandelingen zijn op aanvraag mogelijk.
De piste loopt langs de appartementen, hierdoor is terugskiën tot de appartementen mogelijk. Het centrum van Val Thorens is lopend op zo'n 200 meter gelegen. In dit centrum vind je alle benodigde faciliteiten voor een succesvolle wintersportvakantie.
De appartementen zijn sfeervol ingericht met gebruik van kwalitatief hoogwaardige materialen. Ze zijn voorzien van 2 tot 6 slaapkamers met en-suite badkamers, een Wi-Fi internetverbinding, een verwarmde skiberging, een privé sauna en een terras op het zuiden met privé whirlpool.
Auto's kun je parkeren in de openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc, gelegen op ca. 200 meter afstand (vooraf te reserveren en tegen betaling). Verzorgde gerechten en broodjesservice zijn via de receptie mogelijk.
Sfeervolle woonkamer met een zithoek, houtkachel, televisie, Bluetooth speaker en eettafel. Compleet ingerichte open keuken voorzien van o.a. een kookplaat, koelkast, oven, Saeco koffiemachine (koffiebonen zelf te verzorgen) en vaatwasser. Verder beschikt dit appartement over een wasmachine, droger, Wi-Fi internetverbinding, privé sauna met douche en een overdekt terras van 41 m² op het zuidoosten met whirlpool.
Twee slaapkamers met ieder twee 1-persoonsbedden (aan elkaar te schuiven als 2-persoonsbed). Twee slaapkamers met ieder twee 1-persoonsbedden (aan elkaar te schuiven als 2-persoonsbed) en een hoogslaper (opklapbed geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar). Vier en-suite badkamers waarvan drie met douche en toilet en één met bad en toilet.
De prijzen in de prijstabel zijn per persoon en inclusief een skipas. Wil iemand geen skipas of heeft een kind/senior recht op een skipaskorting? Bekijk dan hier alle kortingen op de skipassen. Ook staan hier de prijzen voor eventuele skipasuitbreidingen aangegeven.
Staat er geen bedrag genoemd? Selecteer dan eerst de gewenste aankomstdatum.
Bij het afsluiten van een reisverzekering moeten de reisdagen meeverzekerd worden. Daarom gaan we standaard uit van 10-dagen.
De verzekering is uit de volgende onderdelen opgebouwd:
- Personenhulp
- Bagage
- Geneeskundige kosten
- Geld
- Reis rechtsbijstand
- Skiën en Snowboarden
Kinderen t/m 4 jaar worden gratis meeverzekerd voor hetzelfde pakket als de ouder. Maximaal 1 kind per ouder.
Deze verzekering is alleen af te sluiten voor mensen die in Nederland woonachtig zijn.