Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.
Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.
Luxe chalet met sauna, balkon en terras, direct aan de piste in Sölden
aan de piste
catering mogelijk
internet via Wi-Fi
open haard / houtkachel
sauna (privé)
Algemene omschrijving
De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar het chalet te skiën! Het centrum van Sölden met talloze winkels, restaurants en après-ski gelegenheden is gemakkelijk te bereiken met de “Zentrum Shuttle”. Deze verbindingslift ligt op ca. 400 meter van chalets (dagelijks geopend van 08:30- 22:00 uur).
Beide chalets zijn in 2013 compleet nieuw gebouwd en hebben een Tiroolse uitstraling. De twee luxe chalets hebben een smaakvolle inrichting waarbij veel hout is gebruikt. De chalets Am Trogwohl beschikken ieder over een skiberging met skischoenendroger, internet (Wi-Fi, tegen betaling) en een privé-wellnessruimte met sauna.
Per chalet zijn er drie parkeerplaatsen (deels overdekt).
Woonkamer met zit-/eethoek, televisie en typische Oostenrijkse kachel. Volledig ingerichte keuken met o.a. kookplaten, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Verder is er een terras en een fraaie wellnessruimte met sauna en douche.
Vier slaapkamers, waarvan twee met ieder een 2-persoonsbed en twee met ieder drie 1-persoonsbedden. Alle slaapkamers beschikken over een televisie. Vier badkamers (allen en-suite met een slaapkamer) met ieder een douche en toilet. Eén apart toilet.
Top accommodatie! En alles door Chalet.nl goed geregeld. Ski-in ski-out aan de piste is echt fantastisch!
Als de Dame bij de eind controle ietsje aardiger was geweest was het zeker een 10 geweest.
Helaas is er voor Chalet Am Trogwohl geen beschikbaarheid meer voor winter 2020/2021. Zoek je een alternatief of wil je een boeking maken voor winter 2021/2022, neem dan contact met ons op.
Als je zin hebt in een zorgeloze skivakantie is cateringservice een absolute aanrader. De chaletstaf verzorgt de maaltijden, doet de afwas en ruimt de algemene ruimtes van het chalet op. De chaletstaf is meestal een heel seizoen in de wintersportgebieden werkzaam.
De dag begint met een uitgebreid ontbijt. Na het skiën staat er iets lekker voor je klaar, bijvoorbeeld een zelfgebakken taartje of een kaasplankje. En ’s avonds kun je genieten van een vers bereid driegangendiner, onder het genot van een wijntje.
Deze service wordt verzorgd door de chaletstaf, die er ook voor zorgt dat de woonkamer schoon en gezellig is. De staf heeft een eigen onderkomen en heeft één dag in de week vrij, wel zorgt hij of zij voor vers brood en dat alle ontbijtbenodigdheden aanwezig zijn in het chalet. In verband met de planning, kan het voorkomen dat de vrije dag op de laatste avond en de laatste ochtend wordt ingepland, de vrije dag wordt tijdens jullie verblijf, tijdig gecommuniceerd.
Wat houdt het allemaal in?
7 x Uitgebreid ontbijt (waarvan één keer selfservice); vers brood van de lokale bakker, eitjes, yoghurt, diverse cereals, diverse soorten zoet en hartig beleg, fruit, vruchtensappen, melk, koffie en thee.
5 x Afternoon-snack; afwisselend van hartige en zoete lekkernijen genieten, vers bereid door onze staf.
6 x Diner; 3-gangen diner bestaande uit een voorgerecht, hoofdgerecht en dessert. De gerechten zijn internationaal georiënteerd, met gebruik van lokale producten en specialiteiten. Bij de maaltijd wordt er witte en rode wijn geschonken (ca. halve fles p.p.) en na de maaltijd wordt er koffie en thee geserveerd met iets lekkers.
Naast de wijn wordt er geen andere drank geschonken. Indien je geen wijnliefhebber bent, kan de staf uiteraard voor een gewenst alternatief zorgen tijdens de maaltijd als je dit tijdig aangeeft. De wijn (of het alternatief) wordt alleen geschonken tijdens het diner, overige drankjes mag je zelf meenemen. Het is wel mogelijk om onze drankjes upgrade bij te boeken.
Lunchpakketjes zijn tegen bijbetaling mogelijk. Onze staf zorgt in dit geval voor extra brood en beleg zodat je je broodjes kunt smeren voor op de berg.
Bij aankomst zal onze cateringstaf je verwelkomen in het chalet en is het mogelijk om de gewenste tijdstippen van de maaltijden en vrije dag te bespreken. Om ’s morgens het ontbijt op tijd te kunnen serveren en de overige werkzaamheden uit te voeren, beschikken ze over een eigen sleutel van het chalet.
Vegetarische of dieetmaaltijden zijn uiteraard mogelijk (soms tegen een toeslag), maar moeten wel bij boeking opgegeven worden. Als er verder voorkeuren zijn, dan kunnen die ook van te voren opgegeven worden. Deze zullen indien mogelijk uitgevoerd worden.
Let op: door de beperkte beschikbaarheid van cateringstaf, is cateringservice altijd op aanvraag.
Het kan gebeuren dat de prijs van cateringservice gedurende het seizoen wijzigt, of dat cateringservice niet meer mogelijk is in een bepaalde week. Op het moment dat de cateringservice aan je wordt bevestigd, ligt de prijs vast en is er staf voor jou gereserveerd. Het is daarom niet mogelijk om cateringservice te annuleren.
Mocht je dus van cateringservice willen genieten, dan raden we je aan dit direct bij het vastleggen van de vakantie te regelen.
Catering boek je altijd voor alle personen in de accommodatie; voor kinderen van 1 t/m 9 jaar geldt een gereduceerde prijs. Voor jongere kinderen worden geen kosten in rekening gebracht, maar voor hen kan ook geen aanspraak worden gemaakt op de service.
Bij het boeken van cateringservice is het mogelijk om er een aantal extra uitbreidingen bij te reserveren. Deze uitbreidingen zijn alleen voor de hele groep bij te boeken.
Lunchpakketjes:
Geen zin om in een druk piste-restaurant te lunchen? Maar eet jij liever je broodjes op iedere willekeurige plek met een adembenemend uitzicht? Kies dan voor onze lunchpakketjes upgrade. De chaletstaf zorgt voor alle benodigdheden om een heerlijk lunchpakketje samen te stellen voor op de berg gedurende je vakantie en je terugreis (7 dagen in totaal).
Het pakket bestaat uit het volgende:
- 2 broodjes (naar eigen keuze te beleggen)
- Flesje vruchtensap, water of frisdrank
- Energiereep, chocoladereep of stuk fruit
Drankjes Inclusief:
Volledig zorgeloos en zonder al die zware flessen de berg op rijden? Kies dan voor deze catering upgrade. De chaletstaf zorgt tijdens je verblijf voor diverse dranken die je de gehele week in je chalet kunt nuttigen (in redelijke mate). De volgende dranken worden voor jullie in huis gehaald:
- Koffie en thee
- Diverse vruchtensappen
- Diverse frisdranken (A-merken)
- Bier
- Witte en rode wijn
Prijs
Lunchpakketjes
€ 45,00
Drankjes Inclusief (volwassenen)
€ 60,00
Drankjes Inclusief (kinderen 3 t/m 9 jaar)
€ 55,00
Ski's Volwassenen
Ski's Volwassenen
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Ski materiaal op niveau:
Het materiaal is verdeeld in diverse categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van de wintersporter.
- Categorie Bronze: voor beginnende skiër zonder ervaring; voordelige standaard modellen, goed onderhouden, professioneel afgesteld.
- Categorie Zilver: voor de beginnende en gemiddelde skiër met een aantal weken ski-ervaring; de nieuwere modellen ski’s & schoenen; keuze uit meerdere modellen carve ski’s.
- Categorie Goud: voor de gevorderde skiër; de nieuwe modellen ski’s & schoenen; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).
Prijs
Goud Ski's + Schoenen + Stokken
€ 160,00
Goud Ski's + Stokken
€ 120,00
Goud Schoenen
€ 55,00
Zilver Ski's + Schoenen + Stokken
€ 137,50
Zilver Ski's + Stokken
€ 107,50
Zilver Schoenen
€ 47,50
Ski's Kind t/m 11 jr
Ski's Kind t/m 11 jr
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Ski materiaal voor kinderen t/m 11 jaar:
- Categorie Junior: voor beginnende en meer gevorderde skiërtjes in de leeftijd t/m 11 jaar; keuze uit diverse modellen ski’s & schoenen.
Let op: kinderen t/m 14 jaar zijn in Oostenrijk verplicht om op de piste een helm te dragen.
Prijs
Junior Ski's + Schoenen + Stokken
€ 62,50
Junior Ski's + Stokken
€ 47,50
Junior Schoenen
€ 22,50
Snowboard Volwassenen
Snowboard Volwassenen
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde snowboard of boots niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Snowboard materiaal op niveau:
Het materiaal is verdeeld in twee categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van de wintersporter.
- Categorie Zilver: voor zowel de beginnende als gevorderde snowboarder; de nieuwere modellen snowboard & boots; keuze uit meerdere modellen.
- Categorie Goud: voor de zeer veeleisende en gevorderde snowboarder; de nieuwste topmodellen snowboards & boots; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).
Prijs
Goud Snowboard + Boots
€ 160,00
Goud Snowboard
€ 120,00
Goud Boots
€ 55,00
Zilver Snowboard + Boots
€ 137,50
Zilver Snowboard
€ 107,50
Zilver Boots
€ 47,50
Snowboard Kind t/m 11 jr
Snowboard Kind t/m 11 jr
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Snowboard materiaal voor kinderen t/m 11 jaar:
- Categorie Junior: voor de snowboarders in de leeftijd van ca. 6 t/m 11 jaar; keuze uit diverse modellen snowboard & boots.
Let op: kinderen tot 14 jaar zijn in Oostenrijk verplicht om op de piste een helm te dragen.
Prijs
Junior Snowboard + Boots
€ 62,50
Junior Snowboard
€ 47,50
Junior Boots
€ 22,50
Huurmat. extra opties
Huurmat. extra opties
Let op in Oostenrijk is het voor kinderen tot en met 14 jaar verplicht om een helm te dragen op de piste. Voor kinderen tot 12 jaar kunnen deze in veel plaatsen via ons gehuurd worden. Voor oudere kinderen kan dit ter plaatse geregeld worden.
Prijs
Huur Valhelm tbv Kinderen tot 12 jaar
€ 15,00
Reisverzekering
Reisverzekering
Bij het afsluiten van een reisverzekering moeten de reisdagen meeverzekerd worden. Daarom gaan we standaard uit van 10-dagen. Bij een andere verblijfsperiode kan dit handmatig door ons aangepast worden.
De verzekering is uit de volgende onderdelen opgebouwd:
- Personenhulp
- Bagage
- Geneeskundige kosten
- Geld
- Reis rechtsbijstand
- Skiën en Snowboarden
Kinderen t/m 4 jaar worden gratis meeverzekerd voor hetzelfde pakket als de ouder. Maximaal 1 kind per ouder.
Deze verzekering is alleen af te sluiten voor mensen die in Nederland woonachtig zijn.