Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.
Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.
Ruime appartementen met wellness vlak bij de skipiste in Sölden
Internet via Wi-Fi
Sauna (gemeenschappelijk)
4 pers.
2
slaapk.
2
badk.
62 m²
Algemene omschrijving
Appartementen Alpin bevindt zich op een rustige en zonnige locatie, op korte afstand van de piste die uitkomt bij de Giggijochbahn. Deze piste ligt op ca. 500 meter afstand. Bij goede sneeuwomstandigheden kun je tot op 100 meter van appartementen Alpin terugskiën (geen piste, niet voor beginners). Het dichtstbijzijnde restaurant vind je al op ca. 100 meter afstand en een kleine supermarkt ligt op ca. 1 km afstand. Bij het appartementengebouw loopt een wandelroute en een skibushalte ligt op slechts 50 meter afstand.
Het centrum van Sölden heeft veel voorzieningen, waaronder een supermarkt, winkels, verschillende restaurants en natuurlijk diverse bars. Voor een bruisende après-ski ben je in Sölden namelijk aan het juiste adres! Een skischool en skiverhuur vind je op ongeveer 1,3 km afstand van appartement Alpin.
Appartementen Alpin heeft een wat verhoogde ligging, waardoor je een mooi panoramazicht hebt. In het gebouw vind je een gemeenschappelijke wellnessruimte met een sauna en infraroodcabine (beide 2x per week gratis te gebruiken, extra gebruik tegen betaling mogelijk) en een ontspanningsruimte. Verder is er een lift en skiberging met skischoenendroger. Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te regelen en er is parkeergelegenheid bij het appartementengebouw. Er zijn twee laadpalen om elektrische auto's op te laden (tegen lokaal tarief).
Woonkamer met zithoek, televisie en eethoek. Volledig ingerichte keuken met o.a. vier keramische kookplaten, oven, magnetron, koelkast, vaatwasser, broodrooster, koffiezetapparaat en waterkoker.
Twee slaapkamers met ieder een 2-persoonsbed en televisie. Twee badkamers met ieder een douche, wastafel en föhn. Apart toilet.
Heel mooi appartement. Ligging had wat beter gemogen, maar daardoor de prijs ook wat lager, dat is een keuze. Super vriendelijke gastheer en zeker een aanrader.
What you see is what you get de accomodatie is wel heel erg praktisch. Het mist een lekkere launchbank, paar stoelen en sfeerverlichting. Je kan er niet ff lekker zitten. Boxspringbedden lagen lekker maar de kussens waren ook niet helemaal top. De host is een vriendelijke man die je overal mee wil helpen dat is erg fijn. Er werd wel een gratis sauna belooft maar dit was alleen op maandag en donderdag en voor maar 1 uurtje. Daarbuiten moest je 70 euro betalen. Het zou Chalet.nl sieren om dit erbij te zetten want het voelde alsof we hiermee belazerd werden.
Zeer vriendelijke gastheer die ons netjes heeft ontvangen. Wij kwamen eerder aan dan was afgesproken, maar dit was geen enkel probleem. Bij vragen of andere zaken was de gastheer goed te bereiken en heeft alles netjes afgehandeld. De accommodatie is van alle gemakken voorzien en is vrij ruim met 5 badkamers en slaapkamers. De locatie is prima, er vertrekt een skibus op 100 meter afstand van de accommodatie.
Fijn appartement, ruimer opgezet dat lijkt op de foto's. Eigenaren zijn aardig, skibus voor de deur is erg fijn. Mag wat meer bestek zijn en enkele stoelen zouden fijn zijn, verder top! Wij konden niet naar het huisje skiën vanwege de sneeuwkwaliteit. Lopen naar de dichtstbijzijnde piste ongeveer 10 min lopen. Skibus stopt voor de deur.
De ligging van het appartement is prima. Op loopafstand van de lift. Keurig onderhouden gebouw, maar het appartement is sober ingericht. Er zijn geen fauteuils of bank(en) aanwezig in de woonkamer. Prijs/kwaliteit verhouding niet in verhouding tijdens kerst. Klein voor 11 personen.
Het huis was prima, mooie badkamers, brandschoon, alles wat je nodig hebt in de keuken, op loopafstand van de piste, loopafstand (via wat gladde trappen) van het dorp; wel ongezellig ingericht, de huiskamer is een soort kantine.
Het is op aanvraag toegestaan om maximaal één baby (= kind van 0 t/m 2 jaar oud, op dag van aankomst) boven de aangegeven maximale bezetting mee te nemen op reis (kosteloos). Let op: De extra baby moet bij boeking opgegeven worden!
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Ski materiaal op niveau:
Het materiaal is verdeeld in diverse categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van de wintersporter.
- Categorie Bronze: voor beginnende skiër zonder ervaring; voordelige standaard modellen, goed onderhouden, professioneel afgesteld.
- Categorie Zilver: voor de beginnende en gemiddelde skiër met een aantal weken ski-ervaring; de nieuwere modellen ski’s & schoenen; keuze uit meerdere modellen carve ski’s.
- Categorie Goud: voor de gevorderde skiër; de nieuwe modellen ski’s & schoenen; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).
Prijs
Goud Ski's + Schoenen + Stokken (6/7 dagen)
€ 235,00
Goud Ski's + Stokken (6/7 dagen)
€ 176,00
Goud Schoenen (6/7 dagen)
€ 82,50
Zilver Ski's + Schoenen + Stokken (6/7 dagen)
€ 215,00
Zilver Ski's + Stokken (6/7 dagen)
€ 160,00
Zilver Schoenen (6/7 dagen)
€ 75,00
Bronze Ski's + Schoenen + Stokken (6/7 dagen)
€ 172,50
Bronze Ski's + Stokken (6/7 dagen)
€ 130,00
Bronze Schoenen (6/7 dagen)
€ 61,00
Goud Ski's + Schoenen + Stokken (8 dagen)
€ 267,50
Goud Ski's + Stokken (8 dagen)
€ 200,00
Goud Schoenen (8 dagen)
€ 93,50
Zilver Ski's + Schoenen + Stokken (8 dagen)
€ 247,50
Zilver Ski's + Stokken (8 dagen)
€ 185,00
Zilver Schoenen (8 dagen)
€ 86,00
Bronze Ski's + Schoenen + Stokken (8 dagen)
€ 198,00
Bronze Ski's + Stokken (8 dagen)
€ 149,00
Bronze Schoenen (8 dagen)
€ 69,00
Ski's Kinderen
Ski's Kinderen
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Ski materiaal voor kinderen t/m 11 jaar:
- Categorie Junior: voor beginnende en meer gevorderde skiërtjes in de leeftijd t/m 11 jaar; keuze uit diverse modellen ski’s & schoenen.
Let op: kinderen t/m 14 jaar zijn in Oostenrijk verplicht om op de piste een helm te dragen.
Prijs
Junior Ski's + Schoenen + Stokken (6/7 dagen)
€ 91,00
Junior Ski's + Stokken (6/7 dagen)
€ 68,00
Junior Schoenen (6/7 dagen)
€ 32,00
Junior Ski's + Schoenen + Stokken (8 dagen)
€ 104,00
Junior Ski's + Stokken (8 dagen)
€ 78,00
Junior Schoenen (8 dagen)
€ 36,50
Snowboard Volwassenen
Snowboard Volwassenen
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde snowboard of boots niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Snowboard materiaal op niveau:
Het materiaal is verdeeld in twee categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van de wintersporter.
- Categorie Zilver: voor zowel de beginnende als gevorderde snowboarder; de nieuwere modellen snowboard & boots; keuze uit meerdere modellen.
- Categorie Goud: voor de zeer veeleisende en gevorderde snowboarder; de nieuwste topmodellen snowboards & boots; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).
Prijs
Goud Snowboard + Boots (6/7 dagen)
€ 235,00
Goud Snowboard (6/7 dagen)
€ 176,00
Goud Boots (6/7 dagen)
€ 82,50
Zilver Snowboard + Boots (6/7 dagen)
€ 215,00
Zilver Snowboard (6/7 dagen)
€ 160,00
Zilver Boots (6/7 dagen)
€ 75,00
Goud Snowboard + Boots (8 dagen)
€ 267,50
Goud Snowboard (8 dagen)
€ 200,00
Goud Boots (8 dagen)
€ 93,50
Zilver Snowboard + Boots (8 dagen)
€ 247,50
Zilver Snowboard (8 dagen)
€ 185,00
Zilver Boots (8 dagen)
€ 86,00
Snowboard Kinderen
Snowboard Kinderen
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Snowboard materiaal voor kinderen t/m 11 jaar:
- Categorie Junior: voor de snowboarders in de leeftijd van t/m 11 jaar; keuze uit diverse modellen snowboard & boots.
Let op: kinderen t/m 14 jaar zijn in Oostenrijk verplicht om op de piste een helm te dragen.
Prijs
Junior Snowboard + Boots (6/7 dagen)
€ 91,00
Junior Snowboard (6/7 dagen)
€ 68,00
Junior Boots (6/7 dagen)
€ 32,00
Junior Snowboard + Boots (8 dagen)
€ 104,00
Junior Snowboard (8 dagen)
€ 78,00
Junior Boots (8 dagen)
€ 36,50
Huurmat. extra opties
Huurmat. extra opties
Let op in Oostenrijk is het voor kinderen tot en met 14 jaar verplicht om een helm te dragen op de piste. Voor kinderen tot 12 jaar kunnen deze in veel plaatsen via ons gehuurd worden. Voor oudere kinderen kan dit ter plaatse geregeld worden.
Prijs
Huur Valhelm tbv Kinderen tot 12 jaar
€ 17,50
Reisverzekering
Reisverzekering
Bij het afsluiten van een reisverzekering moeten de reisdagen meeverzekerd worden. Daarom gaan we standaard uit van 10-dagen.
De verzekering is uit de volgende onderdelen opgebouwd:
- Personenhulp
- Bagage
- Geneeskundige kosten
- Geld
- Reis rechtsbijstand
- Skiën en Snowboarden
Kinderen t/m 4 jaar worden gratis meeverzekerd voor hetzelfde pakket als de ouder. Maximaal 1 kind per ouder.
Deze verzekering is alleen af te sluiten voor mensen die in Nederland woonachtig zijn.